+ 48 603 471 527 kontakt@grafikfirmowy.pl

Logo firmy to charakter firmy.

Zobacz jak powstają dobre projekty logo.

Projektowanie logo to ważny proces. Tu każda godzina pracy profesjonalisty obraca się w czyste biznesowe zyski, a przedstawiane projekty logo są zawsze na najwyższym poziomie.

Firma z dobrym logo to od początku materiał na gwiazdę.

Spraw by wyróżniania się spośród konkurencji!

Logotyp będzie Twoim najsilniejszym elementem wizerunku.

Wybierz taki, który warto zapamiętać.

Projektowanie logo


Praca przy projektowaniu logo firmy to proces w którym angażuje się zarówno projektant jak i zamawiający. Dobry logotyp, odpowiednio dobrany do charakteru działalności, sprawi że Twoje firma będzie zupełnie inaczej postrzegana przez potencjalnych klientów. Spraw, by klienci postrzegali Cię jako poważną, nowoczesną firmę z atrakcyjnym i profesjonalnym wizerunkiem.

To opłacalna inwestycja w rozwój Twojego biznesu. Pomogę Ci w tym by nowe logo firmy zarabiało dla Ciebie.


Klienci znają Twój wizerunek na zewnątrz, a nie firmę od środka.
Jeśli ten wizerunek jest niedopracowany, to niepotrzebnie wprowadzasz ich w błąd.
Twoja firma jest w rzeczywistości lepsza, niż się wydaje oceniając jej logo i grafikę.
Tak klientów tracić po prostu nie wolno i od tego jest Grafik Firmowy.

Aby wizerunek Twojej firmy mówił dokładnie to,
co warto powiedzieć, oferuję:
projektowanie logo

Prace do sukcesu

Wspólnie projektujemy logo bez limitu poprawek, aż do pół roku. Najczęściej prace nad znakiem to parę tygodni intensywnych działań, ale możliwe jest też dopasowanie się do kalendarza klienta. Działamy do momenty uzyskania pełnej akceptacji i staramy się by efekt finalny był satysfakcjonujący dla obu stron. Liczy się więc efekt końcowy, a nie godziny, ilość projektów czy użyte kolory :).

projektowanie logo

Wizytówki i resztę

Projekty logo firmy to nie wszystko czego potrzebujesz. Możesz zamówić również zestaw firmowych materiałów. Wizytówki, papier firmowy, grafika na Facebooka czy wzór oklejenia samochodu to tylko przykładowy zakres prac dopełniających Twoje nowe logo. Każde zamówienie jest uszyte na miarę a projekty dopasowywane indywidualnie.

serwis

Pełen serwis

Grafik Firmowy to również prace w segmencie premium. Dodatkowe, ekskluzywne materiały, dyspozycyjność, wsparcie posprzedażowe czy opracowanie korporacyjnej księgi znaku — wszystko jest do dyspozycji najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do przeczytania artykułów.