+ 48 603 471 527 kontakt@grafikfirmowy.pl

Jak stworzyć stronę, która sprawia
że telefon ciągle dzwoni?

Pomożemy Ci to osiągnąć!
puchar

Zadbamy o jej wygląd

Oferujemy najlepsze komercyjne fotografie, organizujemy sesje zdjęciowe lub tworzymy unikalne ilustracje i fotomontaże. Dzięki temu Twoja strona internetowa może wyglądać jak żadna inna. Jeśli dysponujesz własnymi zdjęciami, z przyjemnością je obrobimy lub pomożemy wybrać te najlepsze.

wizyt

Responsywność

Responsywność to umiejętność dopasowania się strony do rozmiarów ekranu. Na każdym urządzeniu wygląda ona nieco inaczej, ale zawsze tak samo dobrze.
RWD (responsive web design) to podstawa w czasach smartfonów i tabletów.

serwis

Pozycjonowanie

Przejrzysta konstrukcja strony, kompozycja tytułów i tekstów, a na życzenie wtyczki SEO do panelu zarządzania stroną.
Walka o pozycję w Googlu nigdy się nie kończy, ale z dobrze przygotowaną stroną wszystko jest prostsze.

 

serwis

Copywriting

Dzięki współpracy z copywriterami i zaprzyjaźnionymi agencjami możemy też pomóc w tworzeniu treści czy pisaniu firmowego bloga. Dziś treści do kluczowy składnik popularności w Google czy na Facebooku. Warto myśleć o nich już na początku.

serwis

Nazwa i domena

Nazwa to słowo-pomysł na to, jak przedstawiać się klientom. Domena to sposób, w jaki tę nazwę zapiszesz w postaci adresu www. Najlepiej jest znaleźć taką, która ma wolny adres .pl oraz nie wymaga dodawania kresek czy numerów. Wtedy nazwa i domena brzmią idealnie tak samo.
Dobra nazwa to kolejny składnik sukcesu powstającej firmy. To specjalizacja całkowicie odrębna od grafiki, ale tak jak przy tekstach, współpracuję od lat z odpowiednimi osobami.

serwis

Zaufany hosting

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zaproponujemy Ci firmę, w której niedrogo i bez kłopotów zarejestrujesz domenę www, a potem założysz hosting (czyli miejsce, na którym znajdzie się strona internetowa).
Sklep i strona-wizytówka to zupełnie inne potrzeby, jeśli chodzi o obciążenie strony. Zadbamy o to, by potem żaden klient nie musiał czekać, aż Twoja strona się załaduje.