+ 48 603 471 527 kontakt@grafikfirmowy.pl

STRONY INTERNETOWE

Jak stworzyć stronę internetową, która sprawia że telefon ciągle dzwoni?

Pomogę Ci to osiągnąć!
Strona_internetowa_Wyglad

Zadbam o jej wygląd

Oferuję najlepsze komercyjne fotografie, tworzę unikalne ilustracje i fotomontaże. Dzięki temu Twoja strona internetowa może wyglądać jak żadna inna. Jeśli dysponujesz własnymi zdjęciami, z przyjemnością je obrobimy lub pomożemy wybrać te najlepsze. Wykonam także wizualizacje opakowań z Twoim produktem. Jednym słowem wykonuję strony internetowe które urzekają klientów. 

Strona_internetowa_Responsywnosc

Responsywność strony

Responsywność to umiejętność dopasowania się strony do rozmiarów ekranu. Na każdym urządzeniu wygląda ona nieco inaczej, ale zawsze tak samo dobrze.
RWD (responsive web design) to podstawa w czasach smartfonów i tabletów. Obecnie już ponad 50% Polaków przegląda strony na telefonach i tabletach! Twoja nowa strona będzie również do nich dostosowana.

Strona_internetowa_SEO

Pozycjonowanie strony

Przejrzysta konstrukcja strony i kompozycja tytułów i tekstów to bardzo istotna kwestia przy pozycjonowaniu strony. W związku z tym strona musi być maksymalnie przejrzysta. Moje strony są atrakcyjne zarówno dla oka jak i dla Google.
Walka o pozycję w Google nigdy się nie kończy, ale z dobrze przygotowaną stroną wszystko jest prostsze.

Strona_internetowa_Copywriting

Copywriting

Nie masz tekstów na stronę lub nie wiesz jak się zabrać do ich napisania? Załatwię to za Ciebie! Współpracuję na stałe z copywriterami którzy napiszą dla Ciebie unikalne i wartościowe treści wizerunkowe na stronę. Dzięki nim klienci będą z zainteresowaniem czytać Twoją ofertę lub opisy Twoich produktów. Dziś treści do kluczowy składnik popularności w Google czy na Facebooku. Warto myśleć o nich już na początku.

Strona_internetowa_Domena

Nazwa i domena

Nazwa to słowo-pomysł na to, jak przedstawiać się klientom. Domena to sposób, w jaki tę nazwę zapiszesz w postaci adresu www. Najlepiej jest znaleźć taką, która ma wolny adres .pl oraz nie wymaga dodawania kresek czy numerów. Wtedy nazwa i domena brzmią idealnie tak samo.
Dobra nazwa to kolejny składnik sukcesu powstającej firmy. To specjalizacja całkowicie odrębna od grafiki, ale tak jak przy tekstach, współpracuję od lat z odpowiednimi osobami.

Strona_internetowa_Hosting

Zaufany hosting

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zaproponujemy Ci firmę, w której niedrogo i bez kłopotów zarejestrujesz domenę www, a potem założysz hosting (czyli miejsce, na którym znajdzie się strona internetowa).
Sklep i strona-wizytówka to zupełnie inne potrzeby, jeśli chodzi o obciążenie strony. Zadbamy o to, by potem żaden klient nie musiał czekać, aż Twoja strona się załaduje. Świetne strony internetowe – zapraszam, Grafik firmowy.

Zobacz przykładowe projekty stron

Projekt strony internetowej dla firmy z branży zdrowej żywności

bg-1 mackup-1

Projekt i wykonanie strony dla firmy z branży instalacji sanitarnych

bg-2 mackup-2

Projekt i wykonanie strony
dla importera wysokiej jakości oliwek

bg-3 mackup-3